top of page

זה מה שאמרו עלינו, המשך...

 ..."הגענו לציין את סיום השנה השנייה ללימודים, זו לא פעם ראשונה בפעילות, וכרגיל עונג גדול לעבוד איתך ומולך. מספיק לראות את המשתתפות קורנות כל כך כדי לדעת כמה הן קיבלו. (מרכז תוכנית אוניברסיטאית)

..."אנא קבלי את תודתנו העמוקה עבור חוויה שהינה אולי עוד גדולה יותר ממה שאת מתכוונת להעביר במפגשים שלך. עם רוחניות כזאת יש תקווה לאנושות - יישר כוחך.
דוד - ישוב בצפון

סדנאות לצוותים וארגונים
סדנאות לצוותים וארגונים

..."המון תודה מלב אל לב, אני עדיין מהדהדת היום את מה שחוויתי אתמול ונראה לי שזה יהדהד אצלי עוד ימים רבים. כל כך הרבה אנרגיה טובה, הרגשתי מבורכת...וקיבלתי המון כוח, ורעיונות להמשך. תודה ענקית, היית נפלאה והיה נפלא".
 

..." אתמול השתתפתי ביום צוות אצלך בטנקה שהיה מדהים ,מעורר רגשית ושכלית למחשבות .יש ביום כזה טעם של עוד . תודה מראש ושוב תודה על החוויה הקסומה.
ניצה – צוות רפואי של מח' נשים בית חולים

..."טנקה בשביל בזיכרון ובחוויה היא מקום של אור, אהבה, קבלה ונשיות. מקום שלמרות המרחק והקושי, נסעתי תמיד בשמחה וברצון עז להגיע ולהיות. ... אני בתקופה ארוכה בעבודת ההתפתחות שלי עם עצמי. איתך ובעזרתך נטע  למדתי להגדיל והעצים את היש ואז אוטומטית האין קטן."
( משתתפת בקורס )

..."תודה ענקית לסדנה הנפלאה שלך (באמת) שפתחה לי צוהר עצום. מלווים אותי ציטוטים משם ואני מקיפה את הסובבים אותי בציטוטים מהסדנה שמידי פעם חוזרים לחיי ומאירים אותם שוב ושוב. נאוה"
(קבוצה חברתית)

סדנאות לצוותים וארגונים
סדנאות לצוותים וארגונים
סדנאות לצוותים וארגונים
סדנאות לצוותים וארגונים

..."אמירת תודה - לא תביע בעצם את מה שאני מרגישה. קיבלתי ממך מתנה גדולה, כך שאני מודה לך ברגשי תודה. זה ממש פתח לי הראש להבין יותר טוב את מערכת היחסים עם המשפחה. זה עזר לי להסכים לראות מה יש לי ללמוד מהבת שלי ולמה אנחנו תקועות. מרחיב אופקים ומאוד מאוד פרקטי. ממש כלי עבודה ליום יום".

משתתפות - בסוף שבוע מעגלי חיים

 ..."מאד שמחתי לראותך ושוב  הבנתי למה תמיד אני שמחה להגיע למקום ולהיות בו. זה קשור ליחס ולקבלת הפנים החמה. אני מודה לך על ערב מיוחד ומקסים ומי ייתן שיחזר שוב.
 נטע יקרה שמחתי לראות אותך מקווה שהצלחת הערב תדרבן אותך להמשיך וליצר עבור אלה שאין בידם להגיע למקומות אילו ערבים דומים."

סדנאות לצוותים וארגונים
סדנאות לצוותים וארגונים

 ..."תודה על הסדנא הנפלאה אותה העברת לנו במסגרת יום גיבוש מנהלי אגף  במילים ספורות היה נפלא ומענג, רעש התופים עוד הומה באוזנינו."
(אגף קשרי ציבור ממוסד אוניברסיטאי)

..." במרחק של כמה ימים...רוצה שוב  להודות לך בשם כל חברותי על היום הנפלא שבילנו איתך בטנקה. כל יום אני מקבלת עוד הדים של תודות והנאה על היום הזה. ואכן בזכות הכנסת האורחים, הידע והיכולת להעביר את המעגלים בצורה מרתקת ומעניינת והכל הכל בזוכתך, נטע. קבלנו שרות מעולה, כל אחת תלך עם הדברים שקיבלה לאורך זמן.....לחיים! היה לי העונג לעבוד מולך ולפגוש אותך ליום נפלא שכזה. כל מי שהשתתפה זכתה להארה"

סדנאות לצוותים וארגונים
סדנאות לצוותים וארגונים

... "רציתי להודות לך בשם חברי על האירוח ועל החוויה, הם התרשמו חבל על הזמן, ולא הפסיקו לספר על המקום. תודה בשמי ושמם"
משתתפת - בקורס מעגל חיים אינדיאנית

..."רוצה להודות לך בפעם נוספת על האירוח החם והלבבי...היה מאלף...הרגשתי שעשית מעל ומעבר כדי שנרגיש טוב ונהנה והצלחת!
אכן, החוויה המעגלית מאד מרשימה ... והצלחת להוציא אותנו מהשיגרה ולהראות לנו עד כמה יפה ונכון לחיות פשוט וקרוב לקרקע"... .

סדנאות לצוותים וארגונים

..."נטע יקרה, זו הייתה סדנא מדהימה, שונה ייחודית ומקורית בה שילבת מקצועיות ידע וחוכמת חיים רבה הלקוחה מתורתם של האינדיאנים.
שיתוף הפעולה של כל חברי הצוות היה מופלא והרבה בזכות הכלים המקצועיים שלך,
כולם חברו יחד על התיפוף והשירה תופי הריפוי האינדיאנים השאירו אותנו עם אנרגיות טהורות ומרפאות והרגשה נינוחה בגוף.
משפטים ששולחים החוצה והדהוד שחוזר אלינו, "כולנו מושלמים בחוסר המושלמות שלנו" , "החוליה החלשה" "כולנו במעגל"  ועוד ועוד... שזורות בפינו.
זה היה כיף צרוף, מלא בחן וקסם אינדיאני עם הרבה חוויות טובות ממלאות ומעשירות.
כולנו נשארנו עם טעם של עוד בזכות המקצועיות והיכולות המדהימות שלך, את אישה מדהימה!!
הפעילות בהחלט תרמה לגיבוש הקבוצה ונמליץ על הסדנא שלך בחום רב,
מקווים שעוד ניפגש בהמשך...
תודה רבה וישר-כח"

סדנאות לצוותים וארגונים

..."אמנם כותב לך אחרי תקופה לא קצרה מאז חווית הטנקה שלי, יחד עם זאת אני חייב להודות שהחוויה חרוטה בזיכרוני ומשפיעה על עיצוב משהו פנימי חזק אצלי. בתקופה האחרונה קשה לי להיזכר ביום אחד שהתעוררתי בבוקר ולא חשבתי על המשפט הפשוט : חיוך זה דיוק . פשוט מדהים מה עשו לי 3 המילים הללו. חלק מהעוצמות והכוחות שגייסתי בניהול התקופה האחרונה שייכים ללא שום ספק לתובנות ולכלים שהפנמתי מהדברים שלמדתי ממך בטנקה בקורס  הן כידע והן ממך אישית."
ח – משתתף בקורס מעגלי החיים

סדנאות לצוותים וארגונים

..." כשנכנסתי   לאתר של טנקה וקראתי את הרשמים של אנשים אחרים, לא תיארתי לעצמי שאגיע לרגע שאני ארצה לכתוב בלי שבקשו ממני .  עברתי חוויה ששינתה לי את ההבנות על החיים שלי, בלי להגזים! היזכרות וקריאת הנשמה לשוב הביתה! כול אישה שמשהו מבפנים לוחש לה, שתבוא ותימצא את מה שהיא מחפשת. אי אפשר לספר או לענות על שאלה: "מה עושים שם"?
 כי צריך להרגיש! מי שלא יחווה לא ידע! 

..."אני חייבת לספר איזה רושם חזרו ואיזה חוויות חוו ... לא מפסיקים לדבר על הסדנה! "
(מפעל בטחוני בצפון)

סדנאות לצוותים וארגונים

המשובים מהסדנאות והמפגשים

 

..."בילינו איתך את המחצית הראשונה של היום . אני מרגישה צורך להודות לך  על הצלחת המפגש. היו לי חששות מסוימים: האם האנשים יתחברו? - האם יגיבו בציניות?, אך לא כך היה.
האנשים עברו חוויה מהנה ומלמדת. לדעתי חלק גדול מהצלחת המפגש הייתה היכולת שלך לרכז, להעביר ידע ולגרום לנוכחים להשתתף בפועל. וזה לא מובן מאליו. את נעימה וזורמת, המקום אסטטי ונעשה באהבה וזה מורגש".
 

סדנאות לצוותים וארגונים

..."שלום נטע. עכשיו אחרי שהוחתמנו (מקווה לטובה) התפניתי להודות לך על פעילות מעניינת, מותאמת, מגוונת וחוויתית ביותר.
הצלחת בתבונה ורגישות להתאים את התכנים לקבוצה הטרוגנית ומורכבת ממנהלת החשבונות, דרך מזכירה, אב הבית, מדריכים מכורים לשעבר ועו"סיות אשר בעבודתם מנחים מעגלים רבים, גדולים וקטנים.
למרות ניסיון רב של רובם היה מרתק, מחדש ומרגש.
יש לנו כל שנה טיול צוות הפעם היה משהו אחר ומאחד. שמעתי במקרה שיחת מסדרון קצרה בין המדריכים ורפלקסולוגית שלא הגיע לטיול מפאת אבל. היה נחמד לשמוע איך תיארו לה מה הפסידה, בלי ציניות, בלי ביקורת, פשוט בכייף. להערכתי כולם אבל כולם ! נהנו מאד, גם כאלה שתמיד יש להם הערות וביקורת.
בקיצור, לא צריך להוסיף, נהנינו מאד ונמליץ על המקום לכולם.
המון תודה חג שמח ולהשתמע. בשם הצוות המארגן וכולם...

סדנאות לצוותים וארגונים

..."פגשתי אותך (ואת התופים) בפסטיבל שאקטי לפני שנה וגם השנה. הסדנאות עם התופים הותירו בי רושם עצום ומאז חיפשתי הזדמנות להגיע. והנה ...הגעתי עם הצוות שלנו.
 היה מקצועי, מעצים ושונה בכל מובן ואופן.
  חיבור -לב וזוית מתחדשת לראות את הדברים
כולם אמרו שהיה מעולה תודה לך"

סדנאות לצוותים וארגונים

..."אני רוצה להודות לך על חוויה מרגשת מאין כמוה. הסדנא שהעברת ריגשה אותי מאוד, ריגשה עד דמעות. וכמובן לא רק אותי- בשיחה עם בנות לאחר הסדנא כולנו הרגשנו שעברנו חוויה מדהימה מאין כמוה. היו בנות שסיפרו שכבר היו בסדנא שלך וחזרו שוב... בנות שהיו בטנקה בנסיבות שונות...

..."האירוח   היחס, החיוך, המעגל - כולם היו לי נעימים מאד, הרבה מעבר  לציפיותי. כל כך הרבה היצע יש היום בתחום הרוחניות, מה שעושה אותי קצת ספקנית וחשדנית לעתים. אבל זו הייתה הפתעה גדולה לטובה. המפגש עם התופים והשירה, מאד נגעו ללבי ודיברו אלי ואל כל הצוות".

..."רוצה להודות לך על יום נפלא ...  הנוכחות שלך, האנרגיות, הנתינה, הקבלה המעגליות, כל זה ועוד מילאו והעצימו אותנו עד מאד. זו הייתה חוויה ייחודית ונדבר על זה עוד ימים רבים.
(מח חינוך של מוזיאון לאומי)

..."תודה על המסע המופלא שחווינו ב טנקה . ... האירוח היה נעים, מרגיע ומחבק, גם מרתק - הסיפורים שהבאת איתך היו כל כך מוחשיים כאילו זה קורה כאן, אצלנו ובמיוחד התיפוף והשירה נגעו לליבי.
(משתתפת בסדנת הנהלת משאבי אנוש בתאגיד מרכזי)

סדנאות לצוותים וארגונים
סדנאות לצוותים וארגונים
סדנאות לצוותים וארגונים

משוב חלקי לפעילות פרידה מקוליגה

 

..."לא הייתי יכולה לבחור מקום יותר נכון לאירוע של סיום תפקיד ... .
(מסיימת תפקיד בכיר במשטרת ישראל )

..."לשמוע מה מברכים אותי ובמה אני מעוררת השראה עבור כל אחד מהצוות הייתה חווייה לא פשוטה אבל אחת המתנות המשמעותיות שאני קבלתי וזה לסיים בטעם נפלא את המעגל.   תודה "

..."מאחלת לכל אחת להיפרד ככה מהצוות . מאוד משמעותי "!.

bottom of page