top of page

השבחת צוותי עבודה גברים, נשים ורב-גלאי 

הסדנאות מיועדות להשבחת צוותים שרוצים לחוות העשרה, השראה, ומתודות עבודה מתוך חכמת המעגל השבטי בחיבור לעכשווי. בכל הסדנאות, המשתתפים מתופפים בתופי הריפוי האינדיאניים כתרגול להקשבה חיבור והתמקדות. המפגש מחולל שינוי בהבנות, מחדד את מודעותם של המשתתפים לחשיבה של שותפות מחד ואינדבידואליות מאידך. המתחם של טנקה הוא אתר מרשים: מחצבה רומאית קסומה ובה ביתן עץ מאובזר וממוזג מותאם לאירוח צוותים וקבוצות.
בסמוך לביתן ממוקם ה-טיפי (האוהל האינדיאני). הפעילות בישיבה על כסאות נוחים, במקום פינת קפה/תה ואפשרות לשלב כיבוד ואוכל. 
משך הפעילות כ 2-4 שעות בשעות בוקר או אחה"צ לנוחיותכם.

המקום שוקק חיים ואנשים ונשמח לעמוד גם לשירותכם.

להזמנות 052-3234902

 

Success! Message received.

השבחת, גיבוש צוות ברוח השבטית

סדנאות גיבוש צוות

העצמת מנהלים ברוח המנהיגות השבטית

העצמת מנהלים

חוכמה ארגונית: דואלוג

חכמה ארגונית

כוחו של ארגון: מאני לאנחנו

כוחו של ארגון
פרידה מקולגה

מעגל הקשבה מודל שבטי להידברות ושיח מקדם

מעגל הקשבה

זה מה שאמרו עלינו...

 

..."בילינו איתך את המחצית הראשונה של היום . אני מרגישה צורך להודות לך  על הצלחת המפגש. היו לי חששות מסוימים: האם האנשים יתחברו? - האם יגיבו בציניות?, אך לא כך היה.

האנשים עברו חוויה מהנה ומלמדת. לדעתי חלק גדול מהצלחת המפגש הייתה היכולת שלך לרכז, להעביר ידע ולגרום לנוכחים להשתתף בפועל. וזה לא מובן מאליו. את נעימה וזורמת, המקום אסטטי ונעשה באהבה וזה מורגש".

______________

 

..."שלום נטע. עכשיו אחרי שהוחתמנו (מקווה לטובה) התפניתי להודות לך על פעילות מעניינת, מותאמת, מגוונת וחוויתית ביותר.

הצלחת בתבונה ורגישות להתאים את התכנים לקבוצה הטרוגנית ומורכבת ממנהלת החשבונות, דרך מזכירה, אב הבית, מדריכים מכורים לשעבר ועו"סיות אשר בעבודתם מנחים מעגלים רבים, גדולים וקטנים. למרות ניסיון רב של רובם היה מרתק, מחדש ומרגש.

יש לנו כל שנה טיול צוות הפעם היה משהו אחר ומאחד. שמעתי במקרה שיחת מסדרון קצרה בין המדריכים ורפלקסולוגית שלא הגיע לטיול מפאת אבל. היה נחמד לשמוע איך תיארו לה מה הפסידה, בלי ציניות, בלי ביקורת, פשוט בכייף. להערכתי כולם אבל כולם ! נהנו מאד, גם כאלה שתמיד יש להם הערות וביקורת.

בקיצור, לא צריך להוסיף, נהנינו מאד ונמליץ על המקום לכולם.

המון תודה חג שמח ולהשתמע. בשם הצוות המארגן וכולם...

______________


..."פגשתי אותך (ואת התופים) בפסטיבל שאקטי לפני שנה וגם השנה. הסדנאות עם התופים הותירו בי רושם עצום ומאז חיפשתי הזדמנות להגיע. והנה ...הגעתי עם הצוות שלנו.

 היה מקצועי, מעצים ושונה בכל מובן ואופן.

  חיבור -לב וזוית מתחדשת לראות את הדברים

כולם אמרו שהיה מעולה תודה לך" 

______________


..."אני רוצה להודות לך על חוויה מרגשת מאין כמוה. הסדנא שהעברת ריגשה אותי מאוד, ריגשה עד דמעות. וכמובן לא רק אותי- בשיחה עם בנות לאחר הסדנא כולנו הרגשנו שעברנו חוויה מדהימה מאין כמוה. היו בנות שסיפרו שכבר היו בסדנא שלך וחזרו שוב... בנות שהיו בטנקה בנסיבות שונות.... 

______________


..."בוקר טוב נטע!

רציתי להודות לך בשם כל הבנות על החוויה המיוחדת שנפלה בחלקנו אתמול כשהתארחנו במחוזך, מיד שהגענו למרחב, עם קבלת הפנים החמה והנעימה, חשנו את האווירה הנינוחה ,החמימות והרוגע השרויים במקום, הפעילות הייתה מעשירה, מרתקת, מעצימה ומלמדת ומאוד חווייתית עבורנו.

(אני באופן אישי שמחתי להכיר את הדמות שעומדת מאחורי הקול בקו הטלפון)

שוב תודה.

______________

…On behalf of all our staff, I would like to thank you for a brilliant, intelligent and lovely day in Tanka. We were only a small part of the staff, but we are already setting an additional date for the remaining people. Guy – General Manager

______________

 

..."נטע יקרה, זו הייתה סדנא מדהימה, שונה ייחודית ומקורית בה שילבת מקצועיות ידע וחוכמת חיים רבה הלקוחה מתורתם של האינדיאנים.

שיתוף הפעולה של כל חברי הצוות היה מופלא והרבה בזכות הכלים המקצועיים שלך, כולם חברו יחד על התיפוף והשירה תופי הריפוי האינדיאנים השאירו אותנו עם אנרגיות טהורות ומרפאות והרגשה נינוחה בגוף.

משפטים ששולחים החוצה והדהוד שחוזר אלינו, "כולנו מושלמים בחוסר המושלמות שלנו" , "החוליה החלשה" "כולנו במעגל"  ועוד ועוד... שזורות בפינו.

זה היה כיף צרוף, מלא בחן וקסם אינדיאני עם הרבה חוויות טובות ממלאות ומעשירות.

כולנו נשארנו עם טעם של עוד בזכות המקצועיות והיכולות המדהימות שלך, את אישה מדהימה!!

הפעילות בהחלט תרמה לגיבוש הקבוצה ונמליץ על הסדנא שלך בחום רב,

מקווים שעוד ניפגש בהמשך...

תודה רבה וישר-כח"

______________


..." כשנכנסתי   לאתר של טנקה וקראתי את הרשמים של אנשים אחרים, לא תיארתי לעצמי שאגיע לרגע שאני ארצה לכתוב בלי שבקשו ממני .  עברתי חוויה ששינתה לי את ההבנות על החיים שלי, בלי להגזים! היזכרות וקריאת הנשמה לשוב הביתה! כול אישה שמשהו מבפנים לוחש לה, שתבוא ותימצא את מה שהיא מחפשת. אי אפשר לספר או לענות על שאלה: "מה עושים שם"?

כי צריך להרגיש! מי שלא יחווה לא ידע!  

______________


..." במרחק של כמה ימים... רוצה שוב  להודות לך בשם כל חברותי על היום הנפלא שבילנו איתך בטנקה. כל יום אני מקבלת עוד הדים של תודות והנאה על היום הזה. ואכן בזכות הכנסת האורחים, הידע והיכולת להעביר את המעגלים בצורה מרתקת ומעניינת והכל הכל בזוכתך, נטע. קבלנו שרות מעולה, כל אחת תלך עם הדברים שקיבלה לאורך זמן.....לחיים! היה לי העונג לעבוד מולך ולפגוש אותך ליום נפלא שכזה. כל מי שהשתתפה זכתה להארה" 

______________


 ..."הגענו לציין את סיום השנה השנייה ללימודים, זו לא פעם ראשונה בפעילות, וכרגיל עונג גדול לעבוד איתך ומולך. מספיק לראות את המשתתפות קורנות כל כך כדי לדעת כמה הן קיבלו. (מרכז תוכנית אוניברסיטאית)


______________

 

..."לא הייתי יכולה לבחור מקום יותר נכון לאירוע של סיום תפקיד ... . (מסיימת תפקיד בכיר במשטרת ישראל )

______________

 

..."לשמוע מה מברכים אותי ובמה אני מעוררת השראה עבור כל אחד מהצוות הייתה חווייה לא פשוטה אבל אחת המתנות המשמעותיות שאני קבלתי וזה לסיים בטעם נפלא את המעגל. תודה

______________

 

..."מאחלת לכל אחת להיפרד ככה מהצוות . מאוד משמעותי "!.

______________

..."בוער לי להודות לך על החוויה שהענקת לצוות העובדים שלנו. היה נהדר... תודה על ההתגמשות המוטיבציה העיקרית היתה שביעות הרצון שלי ושל הקבוצה. את זן נדיר".

______________

…I want to thank you for the excellent workshop on Friday. People have told me how much they enjoyed it, how powerful the drumming was, and how they felt good to be in your Hogan with you. I personally am very pleased that I and the Art Therapy staff and our guests were able to do the workshop in such a meaningful and deep way. I think they realized the healing power of the drum and I am sure that things opened up for them that they will experience this week.
קבוצת מטפלים בתרפיה באומניות

 

פרידה מקולגה לעבודה

בפעילויות צוות שזורות זויות שונות לבחירתכם.


 דוגמאות:

  • הכרות עם המודל של עשייה רב דורית במעגל שבו יש מקום הן לזקני השבט שומרי החכמה, והן  לצעיריו החדשנים.   במעגל השבטי אין הצבעות אלא מודל הידברות והחלטות חלופי מעניין. הבחנה בין חכמה (wisdom) במובן של ערכים אוניברסליים המלווים ארגון מאז ומתמיד, ובין ידע (knowledge) במובן של הטכנולוגיה המשתנה ומאפייני הדור השייכים  בעיקר לצעירים.

ובתרגום "חפשו את החכמה ולא את הידע, ידע הוא שריד העבר והחכמה הוא נכס העתיד". 

 

  • הכרות עם "חוק שמחת המעגל" והבנת הפעמה בשונה מתקתוק.

  • מודל חלופי להצבעה דמוקרטי ואופן שיח לב שמשתף את כולם: "מעגל הקשבה מודולרי"

  • מחזור חייו של ארגון ברוח המעגל השבטי. חידוד המודעות הכוללת את ארבעת חלקיו של כל מעגל בבחינת מודל ה"שלם" אופן שיוצר טרנספורמציה, ספירלה והתפתחות.

  • אירוע של פרידה מקוליגה: בניחוח שבטי, לומר לאדם את שבחיו וליצור לו כמתנה חפץ עוצמה  אותו גם יקבל/תקבל כמתנה ומזכרת מהמעגל עם הברכות והתודות. זוהי פרידה מכובדת ומרגשת ולא שגרתית מאדם שאנו רוצים להודות לו על תרומתו .    

בכל המפגשים מתרגלים מושגים אלה גם בתיפוף חווייתי ומחבר של כל הצוות בתופי הריפוי האינדיאניים. 


הפעילות במתחם היפה של טנקה,  בתוך ביתן עץ מאובזר וממוזג בישיבה על כסאות נוחים. במקום פינת קפה/תה ואפשרות לשלב כיבוד ואוכל. (או באחת ממסעדות האזור).

Look for wisdom and not for knowledge
Knowledge is for the past but wisdom is for the future…

העצמת מנהלים
IMGP2553.JPG
bottom of page