top of page

המסע למלטה, טקסי הריפוי במקדשים העתיקים

מסע לשינוי

בואי הצטרפי אל השרשרת, אל המסע למלטה, מסע שעושה שינוי בחיים . היזכרות בזמנים עתיקים שבהם נשיות היתה מקודשת ומיניות היתה מקודשת. אנו מקיימות במקדשים טקסי חניכה משמעותיים ומרפאים בשילוב תופי הריפוי האינדיאנים והשירה השבטית המקודשת.
 
המשתתפות עוברות טרנספורמציה בכל הרמות מעצם השהות המשותפת ומהתיפוף  בתופי הריפוי שמנער אבק מתוכינו, כך אנו מתחברות לחוכמת הנשים קדומה.
 
מלטה היא אי קטן הנמצא מתחת לסיציליה, מרחק של כ 3 שעות טיסה. באי שרידי 400  מקדשים עתיקים.  זוהי ערש התרבות המטריאכלית-מטרופוקלית זו שקדשה את תרבות האם הקדומה, האלה הגדולה, האם המזינה הנצחית שבהיבטיה מתרחשים חיים שלמים.  באבני המקדשים העתיקים, עצורה חוכמה עתיקה ומרפאה.
 
מאז המסע הראשון שערכתי באפריל 2011, מלטה הפכה עבורי מקום של היזכרות ומחוייבות להפעים ולהזכיר את תרבות האם הגדולה: איכויות של מעגל, ערבות, ריפוי, הזנה, תמיכה, הדדיות, וקדושת ההוויה.

 

זה מה שאמרו עלינו...

 

-"המסע למלטה פתח לי שערים אל תוך עצמי. הוא עזר לי להיזכר בנבכי הנשמה במהותי ככוהנת."
-"היו מקדשים במלטה שבהם הרגשתי כבת בית. התהלכתי בין האבנים העתיקות והרגשתי איך קולות מהעבר מדברים אלי, איך תדרים מקודשים מהדהדים אלי ואיך רגלי היחפות הולכות במקום מאוד מאוד מוכר."
-"הביחד המשותף של קבוצת נשים שמתמסרת לרעיון אחד - להחזיר את תרבות האלה ואת הנשיות חזרה לפנים המבורכות של אימא אדמה, ריגשה אותי מאוד והיתה סוג של חיבוק גדול ואוהב שעטף אותי במהלך כל המסע.
ממליצה לכל מי שיודעת מה טוב בשבילה לצאת עם נטע למסע שלא ישכח  לעולם ועד".

__________


..."קודם כל ולפני הכל - תודה ענקית על מבצע כביר שנשאת בין כפותיך בהצלחה רבה, בתבונה, בסבלנות אין קץ, באהבה. המסע הזה היה בשבילי מהמם, מרגש, מרומם ומעצים.  עלה על כל הציפיות.  עדיין מתנגן לי בראש "קולי קולך..." ו"האלה חיה והקסם קיים". עברתי חוויות של התעלות הנפש וזיכוך הנשמה. מסע ענק. מומלץ לכל אישה".


_________


"...הי בנות  אני קוראת את מה שאתן כותבות ודמעות עומדות בעיניים. גם אני מרגישה בחסרונכן,  אומנם לא ישנתי אבל אני מסתובבת בבית ללא מטרה וללא מעש, אני נזכרת בשירים אפילו ניסיתי לשיר אבל פתאום לא זכרתי את המילים אז שמעתי את הדיסק של נטע ובאוזני אני שומעת את השירה והתופים והתחושה שאנחנו בתדר אחד. מחר אני חוגגת את יום הולדתי ואני שמחה שהענקתי לעצמי את הטיול הזה  והכרתי נשים מופלאות ומדהימות כמוכן אני מקווה שבבוא היום נעשה סבב נוסף למלטה. אלות יקרות, תודה על התמיכה תודה על העזרה ותודה על כך שכל אחת היא האחת
תודה!"

 ___________


"...המסע למלטה השיל מעלי משא פנימי שהתברר כי נשאתי כל חיי. הרגשתי את כובדו, אך לא ידעתי היכן להניח אותו, ואיך להכיל אותו. במהלך הביקור במקדשים, הרגשתי את החיבור אל האימהות הקדומות שלי, הרגשתי שלמה ומוכלת, והבנתי שככה אני רוצה להתהלך בעולם."

___________


.."אני עוד שם עפה עם הכנפיים שעזרתן לי לפרוס
 לא מפסיקה לישון מהרגע שחזרנו ואני חולמת עלינו שם כל הזמן.
כמה שאתן חסרות לי אהובות. תודה על המסע המדהים הזה הכל -כך משמעותי. אני מנסה לחזור לקרקע, מוצאת את עצמי שרה בקול רם ורוקדת בבית כל כך מתרגשת ונפעמת ולא מאמינה שעשיתי זאת...
רק מתחילה לעכל ... זה נפלא מרגש ובעיקר שמחה בלב
כמובן שבזכות המדהימות המופלאות וגם השיכורות והמחורפנות
תודה לכל אחת ואחת על האהבה החיבוק ומילה טובה
על שהענקתם לי ארבעה ימים של  "להיות אני"

___________


 נטע אהובה...!
רציתי להודות לך באופן אישי על המסע שהפך אותי מאשה לאלה אמיתית גרם לי לרפא את הנשיות שלי ולהחזיר לי את התשוקה לחיים מלאי תאווה ופנטזיות.
שלא לדבר על הרצון והצורך ליצור את מי שאני באמת ללא מסכות ורעשנים מסביבי.
הוגינה שאכלנו היא המזכרת האולטימטיבית עבורי מה עשיתי במלטה. אכלתי אותה, חשקתי בה בתאווה גדולה, כולה ייצרית ויצירתית, יש בה  תשוקה וכח החיים.
החיבור שלי לעצמי, ללב הטהור הנושא את דברו, לקול נשמתי.... הן הפתח לשער לגן עדן עלי אדמות.
שבתי הביתה, חזרה לעצמי....וזוהי שנת העצמאות שלי....!!
אני מאחלת לכולנו שלא נפסיק לשיר... זהו חלום שלא נגמר....ואת המנגינה הזו אי אפשר להפסיק

שהאלה תמיד תהיה בליבך-בלבנו  ותברך אותך כל יום בחייך באהבה"

___________
 

..."קשה אפילו להאמין כמה חזרתי שונה. מחוברת  לעצמי ולזיכרון הקדום  שכל אישה היא אלה! והאישה הזו היא אני.
התיפוף השירה הטקסים והנוכחות במקדשים  במיוחד כשהיינו באתר של חג'ר קים בזמן  שלפני בואם של התיירים, ממש הרגשתי את האנרגיה של המקדש תומכת אותנו ואת העבודה שלנו. הרגשתי את הכוהנות , ובתוכי התחילה  לפעום איכות רוטטת של האלה."

___________

 

 

...משוב שנכתב  4 שנים אחרי המסע
 ..."נטע יקרה בימים אלה עובדת על האלבום תמונות מהמסע למלטה וגם היום 4 שנים אחרי ...
החוויות מתעכלות בגוף ולא ברורות לגמרי...
הגעגוע לביחד, לתחושת האחדות בשירה, במעגל עם התופים, לאנרגיה נשית מדהימה שזכיתי לחוות בזכותך... עולות מעוצמה מהתמונות, תודה גדולה לך על כך"...

צועדת ביופי אל מה שהחיים מזמנים לי

המסע למלטה - לפרטים ולהזמנות 052-3234902

Success! Message received.

  • תופי הריפוי  השמאניים והשירה המקודשת, להפעמת החכמה העתיקה

  • הביקור בהיפוגיאום, מקדש האוראקל הקדום בעולם, חווייה  שמשנה את הדי.אנ.איי. שלנו

bottom of page